Taşımacılık fiyatları belirlenirken eşyanın yoğunluğu, taşınacağı mesafe, kat durumu ve toplama gibi ek hizmetler hesaplanmaktadır. Fiyat teklifi almak için irtibat numaralarımızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Eşyaların paketleme hizmeti tamamen nasıl anlaştığımıza göre değişiklik gösterir. Paketleme hizmeti nakliye şirketimiz ile görüşülmediği taktirde standart evden eve nakliyat hizmeti geçerli sayılmaktadır ki böyle bir durumda mutfak eşyaları ve ev testilleri sizin tarafınızdan paketlenir, kaba eşyalar ve mobilyaların tamamı nakliye şirketimiz tarafından demonte edilerek taşınır.

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor fakat kesinlikle uygun firmaları tercih etmeyiniz. nedeniyse masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra olarak bir fark alıyorlar. Kdv si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok vs benzeri mazeret uyduruyorlar, başka bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Nakliye şirketleri ambalajlama işlemleri için genellikle aynı malzemeleri tercih etmektedir. Bunlar Steç folyo ve balonlu naylonlar olup eskiden tercih edilen endüstriyel battaniyeler artık tercih edilmemektir. avoided. But in certain circumstances and owing to the claims of duty or the obligations of business it will frequently occur that pleasures have tobe redated and annoyances accepted. The wise man therefore always holds in these matters to this principle of selection

06

Taşıma Şekillerimiz

Eşyalarınız Bize Emanet

Şehir İçi

80%

Şehirler Arası

70%

Yurt Dışı

50%
İletişime Geçin
Call Now ButtonHemen Ara